Филтри -

Камиони MULTICAR од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MULTICAR од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MULTICAR M 30 Dreiseitenkipper - KLIMA GMEINER Streuautomat - SFZ
28
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион кипер
Носивост 2600 кг Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 94812 км Сила 106 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион кипер MULTICAR FUMO M30 KOMMUNALHYDRAULIK
13
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Носивост 2400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.2 м³
Година 2012-12 Километража 92000 км Сила 122 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MULTICAR M30 Fumo Doka Kipper Standheizung/AHK
10
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-01 Километража 68900 км Сила 145 кс
Германија, Bovenden
камион кипер MULTICAR Leomar - Rodeo 5.0
32
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2710 кг Модел Leomar
Година 2009-12-01 Километража 25822 км Сила
Германија, Wendelstein
камион кипер MULTICAR M30 Kipper inkl Mähgerät Frontbesen Schneeschild
15
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 150238 км Сила
Германија, Sottrum
камион кипер MULTICAR Fumo M30 Standheizung
16
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Носивост 2460 кг Евро Euro 4
Година 2009-07 Километража 110373 км Сила 122 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион кипер MULTICAR AUSA H 350
6
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 08/2012 Километража 350 м/ч Сила 102 кс
Германија, Hagelstadt
камион со автоподигнувач на контејнер MULTICAR
8
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година Километража 55300 км Сила
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се