Филтри -

Камиони MULTICAR од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MULTICAR: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MULTICAR M 26
11
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 3 м³
Година 07/2007 Километража 80216 км Сила 77 кс
Чехија, Kněžmost
камион кипер MULTICAR M26 4x4 WAK
11
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила 54.38 кс
Германија, Schneverdingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион рол кипер MULTICAR Bonetti FX100 50E5 Abrollkipper 4x4 Euro 5 - 22.878KM
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 2075 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел TAM T3-26
Година 2011-08-02 Километража 22878 км Сила 107 kW
Германија, Wendelstein
камион кипер MULTICAR M 30 Dreiseitenkipper - KLIMA GMEINER Streuautomat - SFZ
28
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион кипер
Носивост 2600 кг Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 94812 км Сила 106 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион кипер MULTICAR FUMO M30 KOMMUNALHYDRAULIK
13
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Носивост 2400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.2 м³
Година 2012-12 Километража 92000 км Сила 122 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион со рамна платформа MULTICAR du 20/11/2000 - 66 387 km - Moteur HS (devis joint)
4
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Франција
камион кипер MULTICAR M30 Fumo Doka Kipper Standheizung/AHK
10
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-01 Километража 68900 км Сила 145 кс
Германија, Bovenden
камион кипер MULTICAR Leomar - Rodeo 5.0
32
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2710 кг Модел Leomar
Година 2009-12-01 Километража 25822 км Сила
Германија, Wendelstein
камион кипер MULTICAR M30 Kipper inkl Mähgerät Frontbesen Schneeschild
15
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 150238 км Сила
Германија, Sottrum
камион кипер MULTICAR Fumo M30 Standheizung
16
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Носивост 2460 кг Евро Euro 4
Година 2009-07 Километража 110373 км Сила 122 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион кипер MULTICAR AUSA H 350
6
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 08/2012 Километража 350 м/ч Сила 102 кс
Германија, Hagelstadt
камион со автоподигнувач на контејнер MULTICAR
8
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година Километража 55300 км Сила
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се