Филтри -

Камиони MULTICAR

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони MULTICAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион кипер
Година 2000-08-08 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион кипер
Година 1998-08 Километража 139000 км Сила
Германија, Leipzig
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2001 Километража 93000 км Сила
Германија, Dillingen / Saar
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион кипер
Носивост 2640 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 150238 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 08/2012 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Камион кипер
Носивост 2425 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 128639 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
31.300 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 2505 кг Модел CT2T
Година 2012-09 Километража 347689 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2600 кг Евро Euro 2
Година 2000-12 Километража 57265 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 1998 Километража 125000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража 47641 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион кипер
Носивост 2400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1.2 м³
Година 2012 Километража 92000 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-01 Километража 68900 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се