Филтри -

Камиони MOXY

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MOXY: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MOXY 3200 4x4
21
аукција аукција
Камион кипер
Година 1985 Километража Сила
Шпанија, Ocana
камион кипер MOXY MT-36 6x6
12
27.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража 3362 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се