Филтри -

Камиони MOWAG

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MOWAG: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион MOWAG Duro II 6x6
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 4500 км Сила 185 кс
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
камион платформа MOWAG Duro II
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 2100 км Сила 185 кс
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MOWAG 4 K 1580/11
30
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 05/1997 Километража 3718 км Сила 21 кс
Бугарија, Благоевград
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се