Филтри -

Камиони MOL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MOL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион рол кипер MOL HM220 4X2 Big-Axle
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2000-01-01 Километража 15557 км Сила 213 кс
Холандија, Veghel
камион рол кипер MOL CT200 4X2 + LEEBUR LBS 250-640 HOOK
16
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 01/2001 Километража 4879 км Сила 200 кс
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион рол кипер MOL CM200 4X2 NL-Machine Terberg Big-Axle Terminal Hooklift
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2005-01-01 Километража 86055 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се