Камиони MITSUBISHI од ЗНД

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MITSUBISHI: 4 огласа
€ 44.050 RUB 3.355.000 ≈ US$ 50.113
Камион-ладилник
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=25.65 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 100 км Сила 180 кс
Русија, Айдарово
€ 37.420 RUB 2.850.000 ≈ US$ 42.570
Камион фургон
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=34.65 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 100 км Сила 180 кс
Русија, Айдарово
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 16.410 RUB 1.250.000 ≈ US$ 18.671
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража 370000 км Сила 430 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 8.534 RUB 650.000 ≈ US$ 9.709
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Сила 140 кс
Русија
Омилени : 0 Споредба : 0