Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Унгарија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MITSUBISHI од Унгарија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MITSUBISHI CANTER 7 C 14 Doka Darus Billencs
6
Контактирајте го продавачот
16.200 € HUF 5.850.000 HUF
Камион кипер
Година 2006 Километража 347871 км Сила 143 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI Canter Darus
12
Контактирајте го продавачот
13.290 € HUF 4.800.000 HUF
Камион кипер
Година 2002 Километража 185000 км Сила 136 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон MITSUBISHI CANTER 3 C 13 Koffer
11
Контактирајте го продавачот
6.646 € HUF 2.400.000 HUF
Камион фургон
Година 2006 Километража 113000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter 7C15
11
Контактирајте го продавачот
17.720 € HUF 6.400.000 HUF
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 167000 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI Canter Billencs
12
Контактирајте го продавачот
6.646 € HUF 2.400.000 HUF
Камион кипер
Година 2003 Километража 90480 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа MITSUBISHI CANTER 4x2 Platós darus
8
Контактирајте го продавачот
6.923 € HUF 2.500.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 1999 Километража 240000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI CANTER 3 C 15 DOKA Darus
12
Контактирајте го продавачот
10.800 € HUF 3.900.000 HUF
Камион кипер
Година 2007 Километража 125500 км Сила 143 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI Pfau Rexter 4x4 DOKA
12
Контактирајте го продавачот
22.430 € HUF 8.100.000 HUF
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 2.45 м³
Година 2008 Километража 83000 км Сила 125 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI Canter 7C15
12
Контактирајте го продавачот
19.390 € HUF 7.000.000 HUF
Камион кипер
Зафатнина 5.62 м³
Година 2007 Километража 81940 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа MITSUBISHI CANTER 3C13 Darus
10
Контактирајте го продавачот
14.260 € HUF 5.150.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража 122000 км Сила 125 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI Canter Fuso 6c18
7
Контактирајте го продавачот
17.170 € HUF 6.200.000 HUF
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 2.56 м³
Година 2009 Километража 159000 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
нови камион кипер MITSUBISHI CANTER FUSO Canter 3C13 3 old Billencs
12
Контактирајте го продавачот
37.940 € HUF 13.700.000 HUF
Камион кипер
Зафатнина 2.03 м³
Година 2020 Километража 50 км Сила 129 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI CANTER Fuso Billencs
12
Контактирајте го продавачот
22.570 € HUF 8.150.000 HUF
Камион кипер
Година 2017 Километража 45000 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила MITSUBISHI CANTER DOKA Autószállító + csörlő
12
Контактирајте го продавачот
19.520 € HUF 7.050.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 115000 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа MITSUBISHI CANTER 3.9 d DOKA Platós
11
Контактирајте го продавачот
9.554 € HUF 3.450.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 57809 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се