Камиони MITSUBISHI од Шпанија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MITSUBISHI од Шпанија: 15 огласа
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 412246 км Сила
Шпанија, Ocana
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 95976 км Сила
Шпанија, Ocana
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 149909 км Сила
Шпанија, Ocana
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Ocana
€ 28.800 ≈ US$ 33.610
Камион фургон
Носивост 3320 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2014 Километража 80675 км Сила 150 кс
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Камион со церада
Зафатнина V=17.64 м³
Година 02/2001 Километража Сила 115 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Камион кипер
Година 01/2007 Километража 750000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Омилени : 0 Споредба : 0