Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Русија

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MITSUBISHI од Русија: 252 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со кука за подигање товар MITSUBISHI Fuso Fighter
21
Контактирајте го продавачот
22.480 € RUB 1.934.000 RUB
Камион со кука за подигање товар
Година 2003 Километража 370000 км Сила
Русија, Владивосток
камион кипер MITSUBISHI Canter FEB50
2
Контактирајте го продавачот
24.410 € RUB 2.099.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража 105000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
30.520 € RUB 2.625.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 92000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
28.780 € RUB 2.475.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 20.64 м³
Година 2012 Километража 182000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter FEB50
2
Контактирајте го продавачот
39.470 € RUB 3.395.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 22.78 м³
Година 2012 Километража 66000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
17.610 € RUB 1.515.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 11.07 м³
Година 2012 Километража 218000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
17.020 € RUB 1.464.000 RUB
Камион со церада
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 190000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter FGA20
3
Контактирајте го продавачот
23.660 € RUB 2.035.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 99000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canterв FDA20
3
Контактирајте го продавачот
14.830 € RUB 1.275.000 RUB
Камион фургон
Носивост 1900 кг
Година 2012 Километража 253000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
21.830 € RUB 1.878.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2450 кг
Година 2012 Километража 298000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter
9
Контактирајте го продавачот
25.240 € RUB 2.171.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 285000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
5
Контактирајте го продавачот
20.030 € RUB 1.723.000 RUB
Камион со церада
Година 2012 Километража 20000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
18.340 € RUB 1.578.000 RUB
Камион со церада
Година 2012 Километража 121000 км Сила
Русија
камион фургон MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
29.550 € RUB 2.542.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 19.42 м³
Година 2010 Километража 432000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter FEB50
3
Контактирајте го продавачот
21.320 € RUB 1.834.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг Зафатнина 3.14 м³
Година 2012 Километража 102000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се