Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Португалија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони MITSUBISHI од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со церада
Носивост 6600 кг Зафатнина 19.8 м³
Година 1987 Километража 350000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.770 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3600 кг Зафатнина 4.61 м³
Година 1987 Километража 162000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Камион за превоз на животни
Година 1995 Километража 417000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1981 Километража 206131 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Камион за превоз на животни
Година 1995 Километража 417000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Камион за превоз на животни
Година 1995 Километража 417000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2002 Километража 755444 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Камион за превоз на животни
Година 1995 Километража 417000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Камион за превоз на животни
Година 1995 Километража 417000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 3.3 м³
Година 2012 Километража 260609 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража 165568 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 260609 км Сила
Португалија, Leiria
камион-ладилник MITSUBISHI Canter камион-ладилник MITSUBISHI Canter камион-ладилник MITSUBISHI Canter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
12.250 €
Камион за превоз на животни
Година 1995 Километража 417000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 225433 км Сила
Португалија, Souselas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се