Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони MITSUBISHI од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.900 € PLN 145.000 PLN
Камион-шасија
Носивост 3745 кг
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
35.590 € PLN 167.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 3135 кг
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.410 € PLN 199.000 PLN
Камион со церада
Носивост 4080 кг
Година 2014 Километража 213000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3100 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 210000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.820 € PLN 215.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Модел BR-4
Година 2022 Километража 7 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
13.210 € PLN 62.000 PLN
Камион кипер
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража 205000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
8.504 € PLN 39.900 PLN
Камион за шлепување
Година 1999 Километража 370000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
35.590 € PLN 167.000 PLN
Камион рол кипер
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
40.070 € PLN 188.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 24600 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
30.900 € PLN 145.000 PLN
Камион-шасија
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
14.740 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 155000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
14.680 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3800 кг Зафатнина 2998 м³
Година 2011 Километража 210000 км Сила
Полска, Warszawa
камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18 камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18
2
Контактирајте го продавачот
11.190 € PLN 52.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 433000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
25.890 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-02 Километража 130398 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
18.670 € PLN 87.600 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 55000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 166300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се