Autoline » Камиони » Камиони MITSUBISHIDAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони MITSUBISHI од Арапските Емирати
Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MITSUBISHI од Арапските Емирати: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион кипер MITSUBISHI 2006 Mitsubishi 4x2 2.5 Ton Tipper Lorry
15
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MITSUBISHI 2006 Mitsubishi 7 Ton Dropside Lorry
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со рамна платформа MITSUBISHI FUSO
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион кипер MITSUBISHI 2005 Mitsubishi 7 Ton Dropside Lorry c/w A/C
19
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2005 Километража 843182 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион фургон MITSUBISHI CANTER 4x2 Cargo
23
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 443734 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион фургон MITSUBISHI CANTER 4x2 Cargo
22
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 427465 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион фургон MITSUBISHI CANTER 4x2 Cargo
22
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 287284 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион фургон MITSUBISHI CANTER 4x2 Cargo
22
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 479079 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се