Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Холандија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони MITSUBISHI од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 3630 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 271522 км Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 3350 кг Модел Junge
Година 2018-03-17 Километража 309513 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.750 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 4986 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 61537 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 4080 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 54546 км Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Камион фургон
Година 2002 Километража 209043 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион фургон
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3130 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 204700 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион фургон
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-05-25 Километража 160955 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 2740 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-05-04 Километража 252903 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 185645 км Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-02-06 Километража 170100 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-03-05 Километража 87450 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-12-01 Километража 371000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион платформа
Година 1994 Километража 252128 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 2725 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-02-07 Километража 253000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 2725 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-04-06 Километража 221000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Модел Bas Morais
Година 2006-09-29 Километража 206931 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
17.450 €
Камион со рамна платформа
Носивост 1040 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 71632 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1050 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 208001 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 312442 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 208192 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4837 кг Евро Euro 6 Модел Walther
Година 2014-08-28 Километража 204061 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3645 кг Евро Euro 5
Година 2011-03-03 Километража 60904 км Сила
Холандија, Rheden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се