Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Грција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MITSUBISHI од Грција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа MITSUBISHI FUSO CANTER 3C13
5
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 3.36 м³
Година 05/2014 Километража Сила
Грција
камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI FUSO CANTER 7C18
33
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 10/2008 Километража Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-шасија MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15
29
цена на барање
Камион-шасија
Година 03/2011 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 /EURO 5
35
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 28.69 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI FUSO CANTER FE85
40
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 01/2007 Километража Сила
Грција
камион фургон MITSUBISHI FUSO CANTER 3S13
31
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 17.56 м³
Година 07/2010 Километража Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се