Камиони MITSUBISHI од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MITSUBISHI од Германија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MITSUBISHI FUSO Canter 7C18
15
19.889,92 € USD ≈ 21.620 US$
Камион фургон
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=35.88 м³
Година 2016 Километража 54627 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со завеса MITSUBISHI Canter 8C18 Edscha 3.5t.NL Mitnahmestapler 1.5t
15
36.850 € USD ≈ 40.060 US$
Камион со завеса
Носивост 3530 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=30.58 м³
Година 2015 Километража 161622 км Сила
Германија, Sottrum
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со завеса MITSUBISHI Canter 9C18 Edscha 4.6tNL Mitnahme Stapler 1.5t
15
36.850 € USD ≈ 40.060 US$
Камион со завеса
Година 2015 Километража 161622 км Сила
Германија, Sottrum
камион со завеса MITSUBISHI Fuso Canter 8C18 Edscha 3.5tNL Mitnahme Stapler 1.5t
15
34.999 € USD ≈ 38.050 US$
Камион со завеса
Носивост 3530 кг
Година 2015 Километража 161622 км Сила
Германија, Sottrum
камион-ладилник MITSUBISHI CANTER 9C18 TK TK 5m SUPRA 750 MT Multitemperatur LBW Lieferung
15
45.800 € USD ≈ 49.790 US$
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина V=27.28 м³
Година 2018-03 Километража 27400 км Сила 175 кс
Германија, Kiel
камион со кука за подигање товар MITSUBISHI Canter Tele 3,29t.
15
24.900 € USD ≈ 27.070 US$
Камион со кука за подигање товар
Носивост 3240 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 199587 км Сила 129 kW
Германија, Sottrum
камион кипер MITSUBISHI Canter Fuso
9
14.900 € USD ≈ 16.200 US$
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина V=3.68 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2012-07 Километража 282604 км Сила 150 кс
Германија, Bottrop
камион кипер MITSUBISHI Canter 6C15 D Doka 3-Seiten Kipper AHK3,5t
17
12.900 € USD ≈ 14.020 US$
Камион кипер
Носивост 2850 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=5.04 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2008-01 Километража 110789 км Сила 145 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион кипер MITSUBISHI Canter Fuso 7C15 4x2 Canter Fuso 7C15 4x2 EEV
15
26.900 € USD ≈ 29.240 US$
Камион кипер
Носивост 3810 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18.4 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2014-04 Километража 66500 км Сила 150 кс
Германија, Bovenden
камион фургон MITSUBISHI FUSO Canter 7C18
15
17.889,92 € USD ≈ 19.450 US$
Камион фургон
Носивост 3321 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=29.35 м³
Година 2015-06 Километража 83593 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI Canter
11
11.500 € USD ≈ 12.500 US$
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-04 Километража Сила 125 кс
Германија, Peine
камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI Canter
9
19.900 € USD ≈ 21.630 US$
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2014-09 Километража Сила 150 кс
Германија, Peine
камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI Canter
9
6.900 € USD ≈ 7.501 US$
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 1994-01 Километража 267540 км Сила 122 кс
Германија, Bovenden
камион рол кипер MITSUBISHI Canter Fuso City Abrollkipper 7,5T EUR6
6
39.900 € USD ≈ 43.380 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 63000 км Сила 175 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион кипер MITSUBISHI Canter 6C15 D Doka 3-Seiten Kipper AHK3,5t
17
12.900 € USD ≈ 14.020 US$
Камион кипер
Носивост 2850 кг Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 110789 км Сила 145 кс
Германија, Bad Salzuflen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се