Филтри -

Камиони MITSUBISHI од Европа

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

102 огласа: Камиони MITSUBISHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-12-01 Километража 371000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион-ладилник
Година 2004 Километража 350000 км Сила
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 2016 Километража 76484 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1981 Километража 206103 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.516 € GBP 8.450 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2015-03 Километража 167266 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.600 € PLN 145.000 PLN
Камион-шасија
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4790 кг Евро Euro 3
Година 2006-05-01 Километража 1 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион платформа
Година 1994 Километража 252128 км Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
52.890 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 4.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-06 Километража 100000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3490 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-12 Километража 175585 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
45.370 € PLN 215.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Модел BR-4
Година 2022 Километража 7 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4380 кг
Година 2015 Километража 154500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.600 € PLN 145.000 PLN
Камион-шасија
Носивост 3745 кг
Година 2018 Километража 99000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
35.240 € PLN 167.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 3135 кг
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
42.000 € PLN 199.000 PLN
Камион со церада
Носивост 4080 кг
Година 2014 Километража 213000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
54.890 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 4.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-06 Километража 59760 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
5.350 €
Камион со рамна платформа
Година 1992-05 Километража 200000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3100 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 210000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион кипер
Зафатнина 3.3 м³
Година 2012 Километража 260609 км Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 4.3 м³
Година 03/2010 Километража 165568 км Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 2006-09-29 Километража 206931 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 07/2009 Километража 381797 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража Сила
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1999 Километража 163000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион платформа
Година 2018 Километража 333116 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се