Камиони MITSUBISHI од Белгија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MITSUBISHI од Белгија: 15 огласа
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 189750 км Сила
Белгија, Willebroek
€ 7.000 ≈ US$ 7.906
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2001 Километража 174748 км Сила 143 кс
Белгија, Asse
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 7.800 ≈ US$ 8.809
Камион со церада
Зафатнина V=3900 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2006 Километража 112500 км Сила 136 kW
Белгија, Asse
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Белгија, Bruxelles
€ 17.950 ≈ US$ 20.273
Камион фургон
Носивост 3330 кг Евро Euro 1
Година 2013-07-11 Километража 139000 км Сила 150 кс
Белгија, Willebroek
€ 4.250 ≈ US$ 4.800
Камион фургон
Носивост 800 кг
Година 2003-01-17 Километража 167057 км Сила 125 кс
Белгија, Meer
€ 7.200 ≈ US$ 8.132
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 03/1996 Километража 151949 км Сила 150 kW
Белгија, Asse
аукција € 4.100 ≈ US$ 4.631
Камион со церада
Година 2010-01-01 Километража 95352 км Сила 125 кс
Белгија, Aartselaar
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион-цистерна
Носивост 16020 кг Зафатнина V=15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-06-01 Километража 150000 км Сила
Белгија, Meer
€ 7.500 ≈ US$ 8.470
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2005 Километража 102215 км Сила
Белгија, Asse
€ 7.500 ≈ US$ 8.470
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 131200 км Сила 105 kW
Белгија, Asse
€ 7.800 ≈ US$ 8.809
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2005 Километража 102000 км Сила 105 kW
Белгија, Asse
€ 13.500 ≈ US$ 15.247
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-07-17 Километража 136000 км Сила 150 кс
Белгија, Hannut
€ 5.900 ≈ US$ 6.663
Камион завеса
Евро Euro 2
Година 05/2001 Километража 158900 км Сила 85 kW
Белгија, Asse
€ 6.500 ≈ US$ 7.341
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 08/2001 Километража 187000 км Сила 170 кс
Белгија, Asse
Омилени : 0 Споредба : 0