Камиони MITSUBISHI Canter

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони MITSUBISHI Canter: 88 огласа

камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI FUSO CANTER FE85
40
преговара
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 01/2007 Километража Сила
Грција
камион фургон MITSUBISHI FUSO CANTER 3S13
24
преговара
Камион фургон
Зафатнина V=17.56 м³
Година 07/2010 Километража Сила
Грција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со рамна платформа MITSUBISHI FUSO CANTER 7C18D
51
преговара
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=0.83 м³
Година 2009 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI FUSO CANTER 7C18
33
преговара
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 10/2008 Километража Сила
Грција
камион-ладилник MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 /EURO 5
35
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина V=28.69 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
изотермален камион MITSUBISHI CANTER 3.0 D
12
11.390 € HUF USD 3.850.000 HUF ≈ 12.290 US$
Изотермален камион
Година 2012 Километража 335 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа MITSUBISHI Canter 60
11
преговара
Камион со рамна платформа
Носивост 3020 кг
Година 2004 Километража 272000 км Сила 143 кс
Австрија, Bergland
камион со рамна платформа MITSUBISHI CANTER 3.9 d DOKA Platós
11
8.728 € HUF USD 2.950.000 HUF ≈ 9.417 US$
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 57 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада MITSUBISHI CANTER DOKA P+P 4m-es platóval
12
6.657 € HUF USD 2.250.000 HUF ≈ 7.183 US$
Камион со церада
Година 2004 Километража 254 км Сила
Унгарија, Budapest
камион фургон MITSUBISHI Fuso Canter
15
11.650 € USD ≈ 12.570 US$
Камион фургон
Носивост 3410 кг Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 193268 км Сила 150 кс
Чехија, Holubice
камион за транспорт на возила MITSUBISHI FUSO CANTER (ID7480)
3
7.150 € USD ≈ 7.715 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007-06 Километража 365305 км Сила 145 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион со рамна платформа MITSUBISHI CANTER 3.9 D Darus FERRARI 530 daruval
12
8.728 € HUF USD 2.950.000 HUF ≈ 9.417 US$
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража 150 км Сила
Унгарија, Budapest
камион кипер MITSUBISHI CANTER 7C14 DOKA billencs
12
9.172 € HUF USD 3.100.000 HUF ≈ 9.896 US$
Камион кипер
Година 2006 Километража 183 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа MITSUBISHI CANTER 3 C 13 Darus
12
10.210 € HUF USD 3.450.000 HUF ≈ 11.010 US$
Камион со рамна платформа
Година 2006 Километража 193 км Сила 125 кс
Унгарија, Budapest
камион со автоподигнувач на контејнер MITSUBISHI CANTER 3 S 13 Konténeres
8
9.467 € HUF USD 3.200.000 HUF ≈ 10.220 US$
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2006 Километража 395 км Сила 125 кс
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се