Филтри -

Камиони MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

96 огласа: Камиони MITSUBISHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 4150 кг Евро Euro 4
Година 2007-06 Километража 224061 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
33.010 € SEK 370.000 SEK
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2009-08 Километража 157000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.630 € PLN 167.000 PLN
Камион рол кипер
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
40.120 € PLN 188.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 24600 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 950 кг Евро Euro 6
Година 2016-12-15 Километража 51934 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.660 € PLN 35.900 PLN
Камион за шлепување
Година 1999 Километража 370000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1981 Километража 206092 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 225433 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година Километража 59970 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 185645 км Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
24.550 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-02 Километража 130398 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Камион фургон
Зафатнина 55.68 м³
Година 07/2015 Километража 61400 км Сила
Словачка, Ivanka Pri Dunaji
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3490 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-12 Километража 175585 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
18.690 € PLN 87.600 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 55000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Камион кипер
Година 2000 Километража 193850 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Камион платформа
Година 1989-06 Километража 400000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
45.880 € PLN 215.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Модел BR-4
Година 2022 Километража 7 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 300000 км Сила
Словачка, Imeľ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 3500 кг
Година 07/2007 Километража 244000 км Сила
Франција, COMMERCY
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 30.8 м³
Година 2019-07 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2009 Километража 407000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3950 кг Евро Euro 6
Година Километража 25 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 7500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2016 Километража 374000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион кипер
Година 2007 Километража 173000 км Сила
Финска, Turku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се