Камиони MISTRALL

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MISTRALL: 1 оглас
Камион за превоз на цемент
Носивост 15400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 167000 км Сила
Италија, Tortolì
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0