Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 376 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

376 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 2010 Километража 352000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2008 Километража 715000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1895 кг
Година 2013 Километража 673160 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг
Година 2008 Километража 449000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1131470 км Сила
Унгарија, Százhalombatta
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1015 кг
Година 2020 Километража 167221 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Година 2015 Километража 129200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2009 Километража 525894 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2011 Километража 544500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6200 кг
Година 2020 Километража 562000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 388000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 9.02 м³
Година 2008 Километража 371000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
79.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 17 м³ Марка на каросерија Schwarzmüller
Година 2017 Километража 470633 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.660 € HUF 9.906.000 HUF
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2009 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4425 кг
Година 2014 Километража 109210 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10240 кг
Година 2010 Километража 555165 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 980686 км Сила
Унгарија, Százhalombatta
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1935 кг
Година 2011 Километража 480112 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2017 Километража 71000 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
27.340 € HUF 10.160.000 HUF
Камион со церада
Година 2011 Километража 432000 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 2016 Километража 635887 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 6500 кг
Година 2006 Километража 334000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
77.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 10 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 2240 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 179383 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 376 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се