Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MERCEDES-BENZ од Украина: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 20.180 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 11320 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1200000 км Сила 408 кс
Украина
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 822
24
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.020 €
Камион фургон
Зафатнина 39.24 м³
Година 2011 Километража 839627 км Сила
Украина, Александрия
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MERCEDES-BENZ SK 1628
15
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 16.820 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг
Година 1985 Километража 881662 км Сила
Украина, Александрия
изотермален камион MERCEDES-BENZ  915
5
Контактирајте го продавачот
16.500 € UAH 533.000 UAH
Изотермален камион
Година 2013 Километража 203000 км Сила
Украина, Вишгород
нови камион кипер MERCEDES-BENZ ВАРЗ-МБ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Дніпро́
нови воен камион MERCEDES-BENZ АРМ, АРОК
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година Километража Сила
Украина
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 709
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 1996 Километража 600000 км Сила
Украина, Рівне
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1217
3
Контактирајте го продавачот
15.999 US$ EUR ≈ 13.450 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Украина, Чернігівка
камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2540 в Лизинг
12
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 478000 км Сила 400 кс
Украина, Киев
камион-шасија MERCEDES-BENZ Unimog U1500
40
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 1968 Километража Сила
Украина, Хуст
камион со церада MERCEDES-BENZ Axor 1824
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6.4 м³
Година 09/2013 Километража 600 км Сила 240 кс
Украина, Бучач
камион фургон MERCEDES-BENZ 1920
25
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 13.370 €
Камион фургон
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 624719 км Сила
Украина, Киев
камион кипер MERCEDES-BENZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Украина, Киев
камион кипер MERCEDES-BENZ Arocs 3342
4
Контактирајте го продавачот
87.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Украина, Киев
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 4140
5
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 50.460 €
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се