Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Турција

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
128.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 197000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
116.450 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 232193 км Сила
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Суспензија хидраулично Марка на каросерија Meiller Модел 2015
Година 06/2015 Километража 180000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 11/2018 Километража 156582 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 12/2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 160934 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
81.450 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 151739 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
104.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража 57000 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 12/2008 Километража 3500 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3 кг Евро Euro 2
Година 06/2002 Километража 25000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година 11/2006 Километража 20000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.350 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 10/2009 Километража 1400 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично
Година 06/2001 Километража 20000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
38.630 € TRY 795.000 TRY
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 936000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
114.200 € TRY 2.350.000 TRY
Камион кипер
Година 2013 Километража 125000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
72.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 231000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
122.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 12/2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 11/2021 Километража 88580 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
88.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
116.450 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража 884 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 23 м³
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Gaziantep
нови камион-цистерна MERCEDES-BENZ  Fuel нови камион-цистерна MERCEDES-BENZ  Fuel нови камион-цистерна MERCEDES-BENZ  Fuel
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2021 Километража Сила
Турција, KONYA
Контактирајте го продавачот
54.180 € TRY 1.115.000 TRY
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2013 Километража 247000 км Сила
Турција, ANKARA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се