Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Србија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 277243 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020-12 Километража 6935 км Сила
Србија, Simanovci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 624000 км Сила
Србија, Sopot, Djurinci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 4824 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01 Километража 449170 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
82.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 28500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 564000 км Сила
Србија, Krnješevci
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион со кука за подигање товар
Година 2003 Километража 273130 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 2015 Километража 474000 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 24260 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 991016 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4895 кг Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 365421 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020-11 Километража 18043 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2009 Километража 91041 км Сила
Србија, KRALJEVO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020-11 Километража 18043 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Србија, BG
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 399980 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15450 кг Евро Euro 6 Зафатнина 94.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-04 Километража 424984 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 450000 км Сила
Србија, Adrani
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³
Година 2017-02 Километража 140302 км Сила
Србија, Simanovci
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се