Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ со Hiab кран за товарач

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MERCEDES-BENZ: 156 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион платформа MERCEDES-BENZ ACTROS 2541 / EU BREIF
15
34.850 € USD ≈ 39.010 US$
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-03-30 Километража 513218 км Сила 300 kW
Србија, Simanovci
камион со кука за подигање товар MERCEDES-BENZ 2532 ACTROS HIAB 085/ ABROL/ NL BREIF
11
26.900 € USD ≈ 30.110 US$
Камион со кука за подигање товар
Година 2003 Километража 273130 км Сила 235 kW
Србија, Simanovci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 2636
10
50.110 € BGN USD 98.000 BGN ≈ 56.090 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 455000 км Сила 360 кс
Бугарија, Plovdiv
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 1831 ACTROS '99
47
ВИДЕО
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина V=7.25 м³
Година 11/1999 Километража Сила 310 кс
Грција, Τρίκαλα
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 814
4
цена на барање
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=4.51 м³
Година 1991 Километража Сила
Грција
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 815L
3
24.000 € USD ≈ 26.870 US$
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 76000 км Сила 112 kW
Словачка, Pezinok
камион кипер MERCEDES-BENZ Atego 1224 HIAB 081
11
21.500 € USD ≈ 24.070 US$
Камион кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06-03 Километража 350000 км Сила 230 кс
Унгарија, Nyírtura
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633  /6x4/ CRANE 288/ LIFT: 9500 KG!!
20
49.000 € USD ≈ 54.850 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина V=14.48 м³
Година 2008-09 Километража 428000 км Сила 330 кс
Полска, Bodzentyn
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633 / 6X4 / CRANE HIAB 166 /
20
41.000 € USD ≈ 45.900 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 12568 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=12.9 м³
Година 2008-09 Километража 242000 км Сила 330 кс
Полска, Bodzentyn
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 1829 / 4X2 /CRANE HIAB 144 / RADIO / EURO 5
20
41.000 € USD ≈ 45.900 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 7055 кг Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 256000 км Сила 286 кс
Полска, Bodzentyn
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633 E5 6x4 Tipper | Hiab XS 122 Hi-Duo
36
54.900 € USD ≈ 61.460 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 12050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/2013 Километража 200000 км Сила 322 кс
Полска, Kraków
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633 E5 6x4 Tipper | Hiab XS 122 Hi-Duo
36
54.900 € USD ≈ 61.460 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 12050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/2013 Километража 200000 км Сила 322 кс
Полска, Kraków
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz AXOR 2633 E5 6×4 Tipper | HDS Hiab XS 122 Hi-Duo
35
54.900 € USD ≈ 61.460 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 12050 кг Зафатнина V=9.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 200 км Сила 322 кс
Полска, Kraków
камион платформа MERCEDES-BENZ AXOR 2633 6×4 BDF
31
37.900 € USD ≈ 42.430 US$
Камион платформа
Носивост 12770 кг
Година 2010 Километража 250000 км Сила 330 кс
Полска, Kraków
камион кипер MERCEDES-BENZ 18.24 tipper 3-way + HIAB 077B
11
15.950 € USD ≈ 17.850 US$
Камион кипер
Носивост 7690 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994-03-04 Километража 356600 км Сила 240 кс
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се