Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ со HMF кран за товарач

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MERCEDES-BENZ: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион рол кипер MERCEDES-BENZ Actros 4448
22
82.460 € CHF USD 89.000 CHF ≈ 92.310 US$
Камион рол кипер
Носивост 19800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел Jung GmbH GRK 24/70 DK
Година 2011 Километража 218176 км Сила 480 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 2535 L ACTROS
38
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина V=7.63 м³
Година 2001 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 2541
15
26.500 € USD ≈ 29.660 US$
Камион со рамна платформа
Година 07/2004 Километража 438135 км Сила 410 кс
Швајцарија, Valbroye
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Axor 2533
16
35.000 € USD ≈ 39.180 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 12375 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-12 Километража 598270 км Сила 240 kW
Естонија, Sauga vald
камион кипер MERCEDES-BENZ ACTROS 1832
10
28.850 € USD ≈ 32.290 US$
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=7.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-08 Километража 268443 км Сила 320 кс
Белгија, Wingene
камион кипер MERCEDES-BENZ ACTROS 3336 /6x4/TIPPER+CRANE HMF 1460 / REMOTE
20
44.000 € USD ≈ 49.250 US$
Камион кипер
Носивост 12060 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=10 м³
Година 2006-03 Километража 422000 км Сила 360 кс
Полска, Bodzentyn
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz1218L / KRAN
13
17.500 € USD ≈ 19.590 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 495000 км Сила
Германија, München
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 1613
7
11.750 € USD ≈ 13.150 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 7200 кг
Година 1999-02-26 Километража Сила
Холандија, ’s-Hertogenbosch
камион кипер MERCEDES-BENZ AXOR 1828/4X2/3 SIDED TIPPER+CRANE HMF/BORTMATIC
20
37.000 € USD ≈ 41.420 US$
Камион кипер
Носивост 8120 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=6.01 м³
Година 2006-06 Километража 274000 км Сила 280 кс
Полска, Bodzentyn
камион кипер MERCEDES-BENZ Atego 1323 HMF 9 ton/meter laadkraan
7
19.500 € USD ≈ 21.830 US$
Камион кипер
Носивост 5700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-02-01 Километража 306530 км Сила 230 кс
Холандија, Andelst
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 2632 6x4 HMF 12 ton/meter laadkraan
10
32.000 € USD ≈ 35.820 US$
Камион кипер
Носивост 11670 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-05-24 Километража 564041 км Сила 320 кс
Холандија, Andelst
камион рол кипер MERCEDES-BENZ Actros 2631 +hmf 1250/2
13
18.700 € USD ≈ 20.930 US$
Камион рол кипер
Носивост 11830 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01-27 Километража 394107 км Сила
Белгија, Bree
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 2641
15
60.900 € USD ≈ 68.170 US$
Камион кипер
Носивост 13260 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=10.35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 149018 км Сила 408 кс
Германија, Deggendorf
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 2641 6x4 Kran HMF 2220 Funk E5 Leasing
15
60.900 € USD ≈ 68.170 US$
Камион кипер
Носивост 13260 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 149018 км Сила 408 кс
Германија, Deggendorf
камион кипер MERCEDES-BENZ Atego 1823 Kipper Kran Greifer
20
19.990 € USD ≈ 22.380 US$
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=10.76 м³
Година 2004-07 Километража 691998 км Сила 231 кс
Германија, Eichenzell
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се