Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Словенија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 706000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10050 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 373000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 18000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1996 Километража 380000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9000 кг
Година 01/2003 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2000 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 835000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20470 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 127000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 140000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел Kiper
Година 10/2007 Километража 250000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9945 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 44000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8460 кг Зафатнина 4.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 602000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 01/1995 Километража 431000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 11/2009 Километража 370000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 04/2006 Километража 520000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел Bordmatik
Година 11/2014 Километража 375000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 585000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6550 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража 221000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6785 кг Зафатнина 4.97 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража 440000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1984 Километража 919000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8770 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 361000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 3550 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 611000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14050 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 673000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9400 кг Зафатнина 5.38 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1976 Километража 220000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се