Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Словачка

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Камион рол кипер
Носивост 5990 кг Евро Euro 5
Година 09/2008 Километража 356328 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 10/1995 Километража 229024 км Сила
Словачка, Banská Bystrica
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013 Километража Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17700 кг Евро Euro 4 Марка на каросерија Meiller
Година 09/2006 Километража 310175 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 11/2006 Километража 540943 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 322000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Камион кипер
Носивост 5800 кг Евро Euro 4 Марка на каросерија Meiller
Година 2006 Километража 342638 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 3/2011 Километража 357125 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3300 кг Евро Euro 6
Година 08/2021 Километража 10000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
169.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 9725 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел PROTEC PRO3
Година 08/2016 Километража 564588 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
37.990 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 276668 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Година 2/2000 Километража 489215 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 09/2010 Километража 251399 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 282000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион кипер
Носивост 6490 кг Евро Euro 3 Марка на каросерија Meiller
Година 12/2004 Километража 577343 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 345000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 156226 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 4
Година 4/2008 Километража 812819 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Камион кипер
Носивост 5900 кг Евро Euro 4 Марка на каросерија Meiller
Година Километража 354901 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 296000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 398280 км Сила
Словачка
камион кипер MERCEDES-BENZ 4141K/8x4/4 /32 камион кипер MERCEDES-BENZ 4141K/8x4/4 /32
2
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14440 кг
Година 02/2007 Километража 350000 км Сила
Словачка, Žiar nad Hronom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 1145000 км Сила
Словачка, Nové Zámky
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се