Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Швајцарија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7830 кг Евро Euro 1 Зафатнина 46.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994-03-21 Километража 677100 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
26.630 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 550842 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
25.565 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 655375 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
34.087 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 438990 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.891 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 807823 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
87.348 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22960 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 148574 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
100.130 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 17350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 166913 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2007-05 Километража 177300 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
26.098 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 127586 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.359 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13050 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-10 Километража 691470 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 440000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 932000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1996-05 Километража 494000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2006-08 Километража 780000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 493419 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион за превоз на коњи
Носивост 3840 кг
Година 03/1993 Километража 232607 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
26.098 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 265093 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
60.717 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 411696 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 1900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-01-12 Километража 70014 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.978 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 239850 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
17.043 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 2470 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-26 Километража 394501 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.446 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8300 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 819235 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
30.891 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1068816 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
50.864 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 458955 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион фургон
Година 10/2008 Километража 972599 км Сила
Швајцарија, Lucens
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се