Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Романија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 107000 км Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2008 Километража 520000 км Сила
Романија, LUGOJ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион кипер
Година 2006 Километража 500000 км Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Камион кипер
Година 2008 Километража 200000 км Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4250 кг Евро Euro 3 Зафатнина 39 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2001 Километража 775000 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3040 кг Евро Euro 3 Зафатнина 37 м³
Година 06/1999 Километража 548000 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
93.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 518442 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 11/2002 Километража 93013 км Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 20000 кг Евро Euro 2
Година 1996 Километража 1000000 км Сила
Романија, Ciceu-Mihăiești Bața
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 960 кг Евро Euro 5 Модел SPRINTER 516
Година 11/2011 Километража 313600 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
35.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper Модел Actros
Година 03/1998 Километража 890000 км Сила
Романија, Curtea de Argeș
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 381000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг
Година 1996 Километража 239635 км Сила
Романија, Galati
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 10/2001 Километража 381000 км Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 14500 кг
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 225400 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Зафатнина 5.62 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел 1824AK
Година 06/1996 Километража 325066 км Сила
Романија, Bâlta
Контактирајте го продавачот
39.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2009 Километража 800000 км Сила
Романија, Neamt
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Камион кипер
Година 1988 Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 580000 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража 186000 км Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се