Камиони MERCEDES-BENZ, рачен

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони MERCEDES-BENZ: 2487 огласа

камион кипер MERCEDES-BENZ 1729 Kippbrücke
4
€ 15.300 USD ≈ US$ 17.050
Камион кипер
Носивост 9900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991-4 Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 211 CDI  Pickup
11
аукција € 92,81 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Камион со рамна платформа
Носивост 870 кг
Година 2003 Километража Сила 109 кс
Шведска, Karlstad
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 823 Автовоз
9
€ 13.240 BGN USD BGN 25.900 ≈ US$ 14.758
Камион за транспорт на возила
Носивост 8600 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 700000 км Сила 230 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2532
5
€ 18.410 BGN USD BGN 36.000 ≈ US$ 20.513
Камион-шасија
Носивост 1 кг
Година 2005 Километража 550000 км Сила 320 кс
Бугарија, Plovdiv
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 4140 2 PİECES
11
€ 33.000 USD ≈ US$ 36.775
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller Модел 2019
Година 2008 Километража Сила
Турција, ANKARA
камион-цистерна за млеко MERCEDES-BENZ ATEGO 1324 4x2 Tanker - 08
79
аукција € 1.856 SEK USD SEK 20.000 ≈ US$ 2.069
Камион-цистерна за млеко
Носивост 6650 кг
Година 2016-06-09 Километража 254598 км Сила 238 кс
Шведска, Kungälv
камион фургон MERCEDES-BENZ 1524 L
11
€ 5.096 USD ≈ US$ 5.679
Камион фургон
Носивост 7210 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 843600 км Сила 240 кс
Шведска, Trelleborg
камион кипер MERCEDES-BENZ 2016 AXOR 3340 6X4 EURO5 AC HARDOX TIPPER
20
€ 54.000 USD ≈ US$ 60.178
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 43000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ 2012 AXOR 3340 6X4 EURO5 AC HARDOX TIPPER
20
€ 37.500 USD ≈ US$ 41.790
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 190000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MERCEDES-BENZ 2015 AXOR 3340 6X4 EURO 5 AC HARDOX TIPPER
20
€ 50.750 USD ≈ US$ 56.556
Камион кипер
Носивост 28000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 71000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Unimog U 1550 LH MB 4x4 Fire vehicles - 89
47
аукција € 8.446 SEK USD SEK 91.000 ≈ US$ 9.412
Камион со рамна платформа
Носивост 3300 кг
Година 1989-12-22 Километража Сила 156 кс
Шведска, Kungälv
камион кипер MERCEDES-BENZ 2011 AXOR 3340 6X4 EURO 4 HARDOX TIPPER
19
€ 34.750 USD ≈ US$ 38.725
Камион кипер
Носивост 280000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2011 Километража 235000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион завеса MERCEDES-BENZ Sprinter 518
10
€ 10.999 USD ≈ US$ 12.257
Камион завеса
Носивост 2000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=20.77 м³
Година 2010-01 Километража 235000 км Сила 184 кс
Бугарија, Шумен
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1018 Blutec 5 Хладилен (+ток) ТОП състояние
17
€ 15.290 BGN USD BGN 29.900 ≈ US$ 17.037
Камион-ладилник
Носивост 10000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 237000 км Сила 180 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион фургон MERCEDES-BENZ 918 L 4x2 Special Construction. - 09
59
аукција € 5.615 SEK USD SEK 60.500 ≈ US$ 6.258
Камион фургон
Носивост 2480 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража Сила 163 кс
Шведска, Kungälv
Омилени : 0 Споредба : 0