Autoline » Камиони » Камиони MERCEDES-BENZDAFFORDHOWOISUZUIVECOMANNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони MERCEDES-BENZ од Португалија
Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Португалија

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-шасија
Година 1979 Километража 300000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 773590 км Сила
Португалија, Fátima
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 04/2010 Километража 698452 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 10/1992 Километража 561108 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2010 Километража 192852 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 02/1991 Километража Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 459171 км Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 2
Година 12/1998 Километража 361854 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1994 Километража 661815 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1990 Километража 430000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2011 Километража 78631 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 09/1995 Километража 890775 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2009 Километража 477670 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 194494 км Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Камион за превоз на животни
Година 1997 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 181226 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 03/1997 Километража 962485 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1994 Километража 722788 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 1999-07 Километража 711000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
5.550 €
Камион за превоз на животни
Носивост 3870 кг
Година 1986 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
16.660 €
Камион кипер
Носивост 18200 кг
Година 1993 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
6.330 €
Камион со завеса
Носивост 12000 кг Зафатнина 43.75 м³
Година 1994 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 11990 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2002 Километража 31095 км Сила
Португалија, Sobrado
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 17.68 м³
Година 2001 Километража 200550 км Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се