Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 569 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

569 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.280 € PLN 333.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 8700 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 333000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 391517 км Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 25000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-17 Километража 694000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.990 € PLN 180.000 PLN
Камион кипер
Година 2006 Километража 444444 м/ч Сила
Полска, Myślenice
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1999 Километража 536000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Модел BFZ DOPPELSTOCK
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 325000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
47.480 € PLN 225.000 PLN
Камион платформа
Носивост 6810 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 673874 км Сила
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
88.190 € PLN 417.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 12800 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 448000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
40.080 € PLN 189.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 12900 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 998000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
56.750 € PLN 268.900 PLN
Камион со церада
Носивост 12900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 672000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
46.410 € PLN 219.900 PLN
Камион со церада
Носивост 7404 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2017 Километража 672000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
44.090 € PLN 208.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 17350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 747000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
96.870 € PLN 459.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 25600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 177.44 м³
Година 2019 Километража 398000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
92.650 € PLN 439.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 14326 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.44 м³
Година 2019 Километража 406000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
51.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26540 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража 790000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 348715 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
87.580 € PLN 415.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Модел HZ-10R
Година 2022 Километража Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011-09-29 Километража 820000 км Сила
Полска, Brzesko
камион кипер MERCEDES-BENZ 917 камион кипер MERCEDES-BENZ 917 камион кипер MERCEDES-BENZ 917
3
Контактирајте го продавачот
2.511 € PLN 11.900 PLN
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила
Полска, Konarzyce
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 750000 км Сила
Полска, Iłża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13630 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2016 Километража 211167 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
94.970 € PLN 450.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 14160 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 283000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
67.530 € PLN 320.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
60.150 € PLN 285.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 224000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
28.490 € PLN 135.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 800000 км Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 569 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се