Autoline » Камиони » Камиони MERCEDES-BENZDAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZMITSUBISHIRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони MERCEDES-BENZ од Арапските Емирати
Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MERCEDES-BENZ од Арапските Емирати: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 1855
6
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила 550 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион кипер MERCEDES-BENZ AXOR 3340
12
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 18 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2015 Километража 75000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер MERCEDES-BENZ AXOR 3340
17
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 60000 км Сила 400 кс
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
камион кипер MERCEDES-BENZ 2538
20
аукција аукција
Камион кипер
Година 1994 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион рол кипер MERCEDES-BENZ Axor 1833 4×2 Hook Loader 2005
12
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила 330 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 3340
10
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 70000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2032 4×4 Service Truck
10
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража Сила 320 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 1846 4×4 Chassis
6
38.000 US$ EUR ≈ 31.350 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 460 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2641 6×4
6
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила 410 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ 2651 6x2
8
95.600 US$ EUR ≈ 78.860 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Сила 510 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион рол кипер MERCEDES-BENZ Actros 2640
8
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража Сила 400 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2032 4×4 Truck
7
54.500 US$ EUR ≈ 44.960 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража Сила 320 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 2641 6x4 PALFINGER 21001 Crane
8
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила 410 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион за транспорт на гориво MERCEDES-BENZ Axor 1833 4x2 11000L Fuel Tank
8
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража Сила 330 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со рамна платформа MERCEDES-BENZ Actros 2636 6x4 PALFINGER 21502 Block Crane
10
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража Сила 360 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се