Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Норвешка

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-05 Километража 300000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион кипер MERCEDES-BENZ Arocs 2658 *6x4 *Retarder *Euro 6 камион кипер MERCEDES-BENZ Arocs 2658 *6x4 *Retarder *Euro 6 камион кипер MERCEDES-BENZ Arocs 2658 *6x4 *Retarder *Euro 6
3
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14320 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08 Километража 210000 км Сила
Норвешка, Lillehammer
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 130000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 200000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004-03 Километража 205000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-08 Километража 155000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05 Километража 350000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 620000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 440000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12 Километража 330000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион кипер MERCEDES-BENZ 1523K *3-SIDE TIPPER *MANUAL *FULL STEEL камион кипер MERCEDES-BENZ 1523K *3-SIDE TIPPER *MANUAL *FULL STEEL камион кипер MERCEDES-BENZ 1523K *3-SIDE TIPPER *MANUAL *FULL STEEL
3
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8725 кг Евро Euro 4
Година 2006-02 Километража 240000 км Сила
Норвешка, Rogne
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-05 Километража 550000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 487000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12 Километража 330000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 487000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.600 €
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-10 Километража 330000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 110000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09 Километража 330000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1999-09 Километража 260000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-03 Километража 120000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-03 Километража 120000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-06 Километража 150000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 20680 кг
Година 2016 Километража 196000 км Сила
Норвешка, Skien
Контактирајте го продавачот
31.400 €
Камион фургон
Носивост 9225 кг Евро Euro 6
Година Километража 531000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.648 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, Os
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се