Autoline » Камиони » Камиони MERCEDES-BENZDAFHOWOISUZUIVECOMANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони MERCEDES-BENZ од Летонија
Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Летонија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони MERCEDES-BENZ од Летонија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1999 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Камион-ладилник
Година 10/2013 Километража 822000 км Сила
Латвија, Рига
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 47 м³
Година 06/2010 Километража 918000 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 390000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2010 Километража 57000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 402689 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 429097 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 5550 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997-08-01 Километража 518455 км Сила
Латвија, Rīga
камион-контејнер MERCEDES-BENZ Atego 1828 камион-контејнер MERCEDES-BENZ Atego 1828 камион-контејнер MERCEDES-BENZ Atego 1828
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Година 2001 Километража 701015 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Metago Pro, Supertrans
Година 03/2017 Километража 435000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 6000 л
Година 06/1998 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8480 кг Суспензија пружина/пружина
Година 05/1991 Километража 736336 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион фургон
Носивост 8360 кг Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража 402000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион фургон
Носивост 8400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2006 Километража 683565 км Сила
Латвија, Рига
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се