Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

83 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2005 Километража 281800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион за превоз на метален отпад
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 170000 км Сила
Италија, Cremona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2013-09 Километража 485000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 20000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Година 06/2011 Километража 140000 км Сила
Италија, Giugliano in Campania
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 490000 км Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 11820 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1990 Километража 600000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион-шасија
Година 1997-03 Километража 58000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 665000 км Сила
Италија, TN
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража 3509 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15 м³
Година 2000 Километража 351663 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2008 Километража 450000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15370 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 799200 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1999 Километража 475800 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 260000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 800000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 1175000 км Сила
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12040 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 1374190 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Модел EMILCAMION
Година 2009-04 Километража 125000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Година 2011-03 Километража 1175000 км Сила
Италија, Calenzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 350000 км Сила
Италија, Buia
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1224
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион фургон
Носивост 11500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 1022418 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион фургон
Носивост 2300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997-03 Километража 58000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се