Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Хрватска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1620 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 126000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 219000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 122000 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18780 кг Марка на каросерија Meiller
Година 1995 Километража 869000 км Сила
Хрватска, Split
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Sveti Ivan Zelina
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина 1.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Schwarzmüller
Година 09/2008 Километража 567200 км Сила
Хрватска, Brckovljani
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 05/2007 Километража 580000 км Сила
Хрватска, Nova Gradiška
Контактирајте го продавачот
5.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Година 1989 Километража 680000 км Сила
Хрватска, Zabrđe
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-цистерна
Година 1999 Километража 86000 км Сила
Хрватска, Klis
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Модел Actros 1841 + KASSBOHRER SUPERTRANS
Година 2006 Километража 100 км Сила
Хрватска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 96000 км Сила
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 888888 км Сила
Хрватска, Nedelišće
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2001 Километража 567000 км Сила
Хрватска, Nedelišće
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се