Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 795 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

795 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1845 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.96 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-27 Километража 412389 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 1680 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 445175 км Сила
Холандија, Oirschot
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep камион фургон MERCEDES-BENZ Atego ATEGO 1216. EURO6. Bakwagen met Laadklep
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4910 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 315061 км Сила
Холандија, Veen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 246000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4582 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 136000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2023 Километража 500 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1984 Километража 287287 км Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
264.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Километража 23055 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 15895 кг Евро Euro 6
Година 2017-06-01 Километража 620226 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25400 кг Евро Euro 2
Година 2002-01-01 Километража 566339 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16030 кг Евро Euro 2
Година 2002-07-01 Километража 664957 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Камион со кука за подигање товар
Година 1999 Километража 824015 км Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16410 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2010 Километража 489736 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12721 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 285248 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5055 кг
Година 2017-07-25 Километража 130000 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1987 Километража 417907 км Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6070 кг Евро Euro 6
Година 2015-12-01 Километража 258233 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 781944 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
15.999 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2302 кг Евро Euro 5
Година 2012-07-13 Километража 389682 км Сила
Холандија, Doornspijk
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13710 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-09-28 Километража 525972 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 02/2011 Километража 687275 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 16 км Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 6449 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 275000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4530 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 286000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 14870 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05-26 Километража 1201000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
4 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 795 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се