Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Франција

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

95 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 05/2006 Километража 298408 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15840 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2010 Километража 273250 км Сила
Франција, FLORANGE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11290 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13200 л Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 307622 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 930000 км Сила
Франција, BASSE GOULAINE
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 04/2021 Километража 24200 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10690 кг Евро Euro 4
Година 10/2000 Километража 243000 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 02/2020 Километража 40511 км Сила
Франција, AURILLAC
Контактирајте го продавачот
177.100 €
Камион кипер
Година 2007 Километража 257826 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 152713 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 143519 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6514 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Marrel
Година 06/2019 Километража 24000 км Сила
Франција, GATTIERES
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 15260 кг Евро Euro 6
Година 2015-11-13 Километража 197046 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 12/2006 Километража 380000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16090 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2009 Километража 322942 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1997 Километража 597000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
9.800 € Со вклучен ДДВ
Возило за транспорт на живина
Носивост 900 кг
Година 03/2011 Километража 518400 км Сила
Франција, Nantes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1993 Километража 527000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 9200 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 527561 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2007 Километража 550557 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 392872 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
43.200 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 667731 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 460000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 164307 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1996 Километража 491000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1979 Километража 77000 км Сила
Франција, LIMAY
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се