Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Финска

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 559000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Финска, Helsingby
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 469999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14135 кг Евро Euro 6
Година 2014-01-01 Километража 418000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Носивост 15800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 619999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 286249 км Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Зафатнина 54.81 м³
Година 01/2008 Километража 768189 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 393000 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991-04-12 Километража 119150 км Сила
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1159999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 450000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1549999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Модел Nosturi
Година 2007 Километража 423999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2008 Километража 577976 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 23000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2008 Километража 563170 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 7020 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 247450 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 571000 км Сила
Финска, Turku
камион рол кипер MERCEDES-BENZ Arocs 3253L 8X4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 100 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
камион со кука за подигање товар MERCEDES-BENZ Arocs 3253L 8X4 камион со кука за подигање товар MERCEDES-BENZ Arocs 3253L 8X4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 100 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Година 2004 Километража 864000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
129.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 408000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 30000 кг
Година 2009 Километража 166962 км Сила
Финска, Helsinki, 00100, Aleksanterinkatu 15B
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1880 кг Зафатнина 36.91 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 802999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 285000 км Сила
Финска, Muurame
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се