Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 4857 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4857 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.020 € PLN 450.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 700000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
камион кипер MERCEDES-BENZ AROCS 3243 8x4 Camion Benne
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 193395 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.990 €
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 470000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10000 кг Зафатнина 6.36 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 05/1991 Километража 330500 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2014 Километража 21229 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Година 2004 Километража 390000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13340 кг Евро Euro 2 Зафатнина 8 м³
Година 1996-02 Километража 272670 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 6850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел BLOEMEN VERKOOP
Година 2012-03-14 Километража 1167285 км Сила
Холандија, Rijnsburg
Контактирајте го продавачот
аукција 1.071 € SEK 12.000 SEK
Камион за шлепување
Носивост 2220 кг
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984-06-30 Километража 1 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8755 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2015-09 Километража 229254 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража 784000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Марка на каросерија Meiller
Година 1999 Километража 350000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10410 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6.39 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2023-01 Километража 1000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2011-03 Километража 212000 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 1690 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-09-01 Километража 357680 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8872 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 457000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12 Километража 196000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2011-03 Километража 246000 км Сила
Германија, Bovenden
нови камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2548 L 6x2, BDF-Wechselrahmen 715/745 нови камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2548 L 6x2, BDF-Wechselrahmen 715/745 нови камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2548 L 6x2, BDF-Wechselrahmen 715/745
3
Контактирајте го продавачот
134.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 320110 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
68.350 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 21.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 352732 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1998 Километража 867260 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 868423 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1998 Километража 538977 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
28.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4940 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-04 Километража 311717 км Сила
Холандија, Doornspijk
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4857 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се