Autoline » Камиони » Камиони MERCEDES-BENZDAFFORDHOWOISUZUIVECOMANMITSUBISHIRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони MERCEDES-BENZ од Чешка Република
Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

99 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.072,88 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража 1050000 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3060 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 342599 км Сила
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.820 € CZK 660.000 CZK
Камион за транспорт на возила
Носивост 6500 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 782300 км Сила
Чехија, Bílý Újezd
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5605 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 672518 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
Камион работилница
Евро Euro 3
Година 2005-05 Километража 305916 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел CTS HYVALIFT 20-60-SK
Година 2011-07 Километража 748000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3570 кг Евро Euro 3
Година 2005-10 Километража 768000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 739000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Камион со завеса
Година 2015 Километража 705000 км Сила
Чехија, Doksany
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 430112 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
12.821 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 5700 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
3.787 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2800 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 178826 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
18.255 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 4020 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2009 Километража 371604 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
аукција 56.860 € CZK 1.349.000 CZK
Камион рол кипер
Модел METANOVA PALIFT T24A
Година 09/2009 Километража 343170 км Сила
Чехија, Chrášťany
Контактирајте го продавачот
31.939,98 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 333301 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
46.300 €
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 870800 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
52.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7.71 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 35393 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
35.420 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13545 кг Евро Euro 3
Година 10/2000 Километража 562763 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 116.53 м³
Година 2012-04 Километража 894918 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 58.12 м³
Година 2012-04 Километража 894918 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 5700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2008 Километража 550844 км Сила
Чехија, Kojetice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража 48 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4670 кг
Година 2013-04 Километража 820000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.750 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2009-04 Километража 343550 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Praha
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се