Филтри -

Камиони MERCEDES-BENZ од Австрија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

53 огласа: Камиони MERCEDES-BENZ од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
103.400 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16329 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-05 Километража 127921 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 2000 Километража 600000 км Сила
Австрија, Salzburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
82.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Километража 311455 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
122.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12.77 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2019-06 Километража 58494 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.788 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 71950 км Сила
Австрија, Rotenturm
Контактирајте го продавачот
118.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11 Километража 105269 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
34.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража 459256 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
85.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-07 Километража 110038 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022-03 Километража 2835 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
131.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-11 Километража 3480 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-09 Километража 94446 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7450 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 380205 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2020 Километража 630000 км Сила
Австрија, Linz
Контактирајте го продавачот
98.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2020-12 Километража 160900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 51.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража 153907 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-06 Километража 492447 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
49.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 43.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 157295 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
51.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 144044 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 480284 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
124.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2018-09 Километража 116938 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
65.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7475 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 214868 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
79.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража 145382 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-01 Километража 384900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 42.53 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014-10 Километража 186123 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-08 Километража 14900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се