Камиони MERCEDES-BENZ Actros

Резултати од пребарување: 1419 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони MERCEDES-BENZ Actros: 1419 огласа

камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 2542 MP4 BDF LAG ALU – FOR ANIMALS TRANSPORT
31
44.500 € USD ≈ 48.020 US$
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6 Зафатнина V=45.88 м³
Година 2016 Километража 500000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 Kassbohrer + приколка за транспорт на возила
12
21.000 € USD ≈ 22.660 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2006 Километража 1 км Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
8
16.000 € USD ≈ 17.260 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1 км Сила 410 кс
Северна Македонија, Skopje
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
10
16.500 € USD ≈ 17.800 US$
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1 км Сила 410 кс
Северна Македонија, Skopje
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1844
14
15.540 € CHF USD 16.500 CHF ≈ 16.770 US$
Камион фургон
Носивост 7300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08-04 Километража 812153 км Сила 440 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион со церада MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 valník + BGV + приколка со церада
20
5.900 € USD ≈ 6.366 US$
Камион со церада
Евро Euro 2 Зафатнина V=117 м³
Година 1999-11 Километража 980786 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер MERCEDES-BENZ ACTROS 3335 K
7
19.500 € USD ≈ 21.040 US$
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 773000 км Сила 350 кс
Словенија, Gomilsko
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2541 6x2 One anhanger
6
11.999 € USD ≈ 12.950 US$
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 912000 км Сила 410 кс
Словачка, Nesvady
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1836 4x2 (Kupplung defekt)
13
8.007 € CHF USD 8.500 CHF ≈ 8.639 US$
Камион-ладилник
Носивост 6750 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09-10 Километража 839484 км Сила 360 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 1842
13
16.960 € CHF USD 18.000 CHF ≈ 18.300 US$
Камион-ладилник
Носивост 6100 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=44.71 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-01 Километража 838004 км Сила 420 кс
Швајцарија, Oberhasli
камион кипер MERCEDES-BENZ actros 3332
4
преговара
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила 320 кс
Турција, Istanbul
камион-шасија MERCEDES-BENZ ACTROS 2545 LL 6x2
11
26.500 € USD ≈ 28.590 US$
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 564000 км Сила 449 кс
Словенија
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 2031
5
20.900 € USD ≈ 22.550 US$
Камион кипер
Носивост 9200 кг Евро Euro 2
Година 11/2000 Километража 226000 км Сила 310 кс
Словачка, Križovany nad Dudváhom
камион со кука за подигање товар MERCEDES-BENZ 2532 ACTROS HIAB 085/ ABROL/ NL BREIF
15
23.900 € USD ≈ 25.790 US$
Камион со кука за подигање товар
Година 2003 Километража 273130 км Сила 235 kW
Србија, Simanovci
камион платформа MERCEDES-BENZ ACTROS 2541 / EU BREIF
15
преговара
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-03-30 Километража 513218 км Сила 300 kW
Србија, Simanovci
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ACTROS 2536 Kühlkasten mit LBW
8
15.000 € USD ≈ 16.190 US$
Камион-ладилник
Носивост 17300 кг Евро Euro 5
Година 2006-10 Километража 755065 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1419 огласа
Прикажи
Претплати се