Филтри -

Камиони MEGA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MEGA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MEGA e-Worker 10KW 72V, Kipper + Terberg Veegvuil huif
12
7.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013-06-15 Километража 50721 км Сила
Холандија, Rheden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се