Филтри -

Камиони MAZDA од Русија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MAZDA од Русија: 43 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MAZDA TITAN LRR85YN
3
Контактирајте го продавачот
27.870 € RUB 2.397.000 RUB
Камион кипер
Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 51000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN
4
Контактирајте го продавачот
17.090 € RUB 1.470.000 RUB
Камион фургон
Носивост 1800 кг
Година 2012 Километража 367000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа MAZDA TITAN LLS85AR
4
Контактирајте го продавачот
20.020 € RUB 1.722.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 150 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
20.590 € RUB 1.771.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 172000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
16.740 € RUB 1.440.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 176000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LMR85N
2
Контактирајте го продавачот
33.660 € RUB 2.895.000 RUB
Камион фургон
Носивост 3000 кг Зафатнина 15.46 м³
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Русија
камион кипер MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
30.220 € RUB 2.599.000 RUB
Камион кипер
Носивост 3500 кг
Година 2012 Километража 29000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN
6
Контактирајте го продавачот
25.940 € RUB 2.231.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1500 кг
Година 2013 Километража 38000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN
3
Контактирајте го продавачот
14.440 € RUB 1.243.000 RUB
Камион фургон
Година 2013 Километража 70000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN LKR85A
6
Контактирајте го продавачот
25.020 € RUB 2.152.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 60000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN LNR85AR
2
Контактирајте го продавачот
18.350 € RUB 1.578.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг Зафатнина 3.36 м³
Година 2014 Километража 63000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
22.180 € RUB 1.908.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1450 кг
Година 2011 Километража 144000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN
7
Контактирајте го продавачот
14.150 € RUB 1.217.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1500 кг
Година 2011 Километража 318000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN LNR85AR
3
Контактирајте го продавачот
21.560 € RUB 1.854.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг Зафатнина 3.36 м³
Година 2011 Километража 91000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN
4
Контактирајте го продавачот
16.890 € RUB 1.453.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража 197000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се