Филтри -

Камиони MAZDA

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MAZDA: 46 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Година 2009-01 Километража 177144 км Сила 143 кс
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2315 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1986 Километража 844484 км Сила 84 кс
Холандија, Maarssen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 1 км Сила 156 кс
Германија, Fließem
камион кипер MAZDA TITAN LRR85YN камион кипер MAZDA TITAN LRR85YN камион кипер MAZDA TITAN LRR85YN
3
Контактирајте го продавачот
27.980 € RUB 2.434.000 RUB
Камион кипер
Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 51000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
17.150 € RUB 1.492.000 RUB
Камион фургон
Носивост 1800 кг
Година 2012 Километража 367000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
20.100 € RUB 1.749.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 150 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN камион со рамна платформа MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
20.670 € RUB 1.798.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 172000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN камион со рамна платформа MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
16.810 € RUB 1.462.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 176000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN LMR85N камион фургон MAZDA TITAN LMR85N
2
Контактирајте го продавачот
33.790 € RUB 2.940.000 RUB
Камион фургон
Носивост 3000 кг Зафатнина 15.46 м³
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Русија
камион кипер MAZDA TITAN камион кипер MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
30.340 € RUB 2.639.000 RUB
Камион кипер
Носивост 3500 кг
Година 2012 Километража 29000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
26.050 € RUB 2.266.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1500 кг
Година 2013 Километража 38000 км Сила
Русија
камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN камион фургон MAZDA TITAN
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € RUB 1.262.000 RUB
Камион фургон
Година 2013 Километража 70000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
25.120 € RUB 2.186.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 60000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN LNR85AR камион со рамна платформа MAZDA TITAN LNR85AR
2
Контактирајте го продавачот
18.420 € RUB 1.603.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг Зафатнина 3.36 м³
Година 2014 Километража 63000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа MAZDA TITAN камион со рамна платформа MAZDA TITAN
2
Контактирајте го продавачот
22.270 € RUB 1.938.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1450 кг
Година 2011 Километража 144000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се