Филтри -

Камиони MAZ од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони MAZ од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.800 US$ EUR ≈ 48.090 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000
3
Контактирајте го продавачот
41.600 US$ EUR ≈ 38.620 €
Камион кипер
Година 2020 Километража 82000 км Сила
Украина
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 6x4 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 6x4 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 6x4
3
Контактирајте го продавачот
41.600 US$ EUR ≈ 38.620 €
Камион кипер
Година 2020 Километража 82849 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
51.800 US$ EUR ≈ 48.090 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
56.700 US$ EUR ≈ 52.640 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се